Hakkımızda

​2010 Ylında Antalya’da, ufak çaplı imalat yapmak üzere kurulan firmamız, 2 personel ile özel sipariş koltuk ve kanepe imalatına başladı.

​Zaman içerisinde bulunduğumuz atölye yetersiz kaldığı için, atölyeye ek yaparak üretim artırıldı.

​Antalya ve ilçelerinde faaliyet gösteren mağazalarla, tedarikçi olarak çalışılmaya başlandığında, personel ve makine takviyeleri yapılarak üretim kapasitemizi artırdık.

​2016 yılında ANTALYA KOLTUK BORSASI marka tescili yapılarak, internet reklamları ile doğrudan tüketiciye satış şeklinde çalışmalarımızı ve kapasitemizi artırdık.

​2016 yılı kasım ayanda limited Şirket vasfını alan firmamız, 250 m² olan iş yeri yetersiz kaldığı için, 2000 m² olan yeni yerinde faaliyetine devam etti.

​2018 yılı haziran ayında işletmemizin bulunduğu binanın tamamı (4000 m²) firmamız tarafından üretim için kullanılmaya başlandı.

​2019 yılı ocak ayında MARAVİLLA markası tescil başvurusu yapılarak, yatak ve baza üretimine girildi. Yatak ve baza üretimi için toplam alanı 4000 m² olan yeni bir fabrika alanı bünyemize katıldı.

​Halen üretimi fabrikasyon hale getirerek daha fazla ve hatasız üretim yapabilmek adına makine ve teçhizat yatırımları yapmaya devam etmekteyiz.